Asystent Projektanta Systemów AV (Młodszy Projektant Systemów AV) 188 views2 applications

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zestawień sprzętowych dla systemów AV na podstawie dokumentacji projektowej

lub wymagań Klienta

  • Dokonywanie wizji na obiektach
  • Projektowanie instalacji audiowizualnych
  • Tworzenie dokumentacji wykonawczych i powykonawczych
  • Nadzór projektowy nad realizacją inwestycji, współpraca z działem realizacji

Oferujemy

  • Pracę na cały etat / część etatu
  • Umowa zlecenie / później umowa o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Program Benefit Systems

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (głównie Excel)
  • Znajomość środowiska CAD

komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programu do symulacji akustycznych (EASE)
  • znajomość systemów AV
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

More Information