Dozór mechaniczny pod ziemią (rejon kopalń KGHM ) 932 views8 applications

Zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby z wyższym wykształceniem do nadzorowania pracy przy utrzymaniu i naprawach maszyn ciężkich pod ziemią (ładowarki kołowe, wozy odstawcze, wiertnice, kotwiarki i maszyny pomocnicze). Na początek stanowisko stażysty a po zdobyciu doświadczenia wymaganego Prawem Górniczym i zdaniu egzaminu na dozór mechaniczny na stanowisko Sztygara Mechanicznego. Praca w systemie czterozmianowym, kierowanie zespołem ludzi, nadzór nad wykonaniem powierzonych zadań. Praca w okolicy Polkowic . Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A należy do JSW co zapewnia gwarancję stabilnego zatrudnienia.

Oferujemy

·     Atrakcyjne warunki finansowe (barbórka, urlop dodatkowy, deputat węglowy,  bony na posiłki profilaktyczne, dofinansowanie dojazdu do pracy)
·     Świadczenia socjalne (wczasy pod gruszą i w naszym ośrodku nad morzem, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, bony świąteczne).
·     Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
·     Rozwój kwalifikacji zawodowych.

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe ukierunkowane.
  2. Dobry stan zdrowia

More Information