Firma budowlano-wykończeniowa zatrudni od zaraz inżyniera budowy

Głównym zadaniem będzie nadzór prac wykończeniowych brygad oraz podwykonawców. Praca w godzinach nocnych 5 razy w tygodniu – 3 noce od poniedziałku do piątku oraz 2 noce w weekendy. Zachęcamy do aplikacji studentów budownictwa lub kierunków pokrewnych oraz osoby po studiach chętne do zdobycia doświadczenia w koordynowaniu pracy na budowie. Oferujemy pracę od zaraz na cały okres wakacji. Istnieje również możliwość podjęcia współpracy na stałe.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracownikami i pracami wykończeniowymi;
  • współpraca z Project Managerem;
  • bieżące raportowanie postępów prac;
  • pomoc w organizacji pracy na budowie.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji ciekawych projektów;
  • współpracę z doświadczonymi Project Managerami;
  • możliwość zrealizowania praktyk studenckich.

Wynagrodzenie do ustalenia.

More Information