Inżynier robót telekomunikacyjnych 152 views3 applications

Zakres zadań:

  • Kontrola i koordynacja robót budowlanych z zakresu instalacji telekomunikacyjnych,
  • Opracowanie i kompletowanie dokumentacji technicznej,
  • Sporządzanie harmonogramów,
  • Opracowywanie raportów dziennych, tygodniowych, miesięcznych,
  • Uczestnictwo przy odbiorach robót,
  • Współpraca z Kierownikiem budowy, biurami projektowymi, firmami podwykonawczymi,
  • Uczestnictwo w kalkulacji i przygotowywaniu ofert przetargowych,
  • Kontrola budżetu powierzonego zakresu robót,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne/telekomunikacyjne/automatyka)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania schematów elektrycznych
    i projektów,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, AutoCAD,
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacjach na terenie Polski,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu sieci trakcyjnej,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Możliwość potwierdzenia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych zarówno wykonawczych, jak i projektowych,
  • Realną możliwość podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy,
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon)
  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący m.in. dofinansowanie do wakacji, karty Multisport, możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (premie, dodatki i nagrody).

More Information