Junior Design Engineer with German, Wrocław 243 views3 applications

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie dokumentacji 3D i rysunków 2D zgodnie z projektem
  • Tworzenie elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego
  • Wsparcie zespołu konstruktorów w bieżących pracach projektowych
  • Walidacja części konstrukcyjnych na podstawie wymagań klienta

Oferujemy

  • Udział w zróżnicowanych krajowych i międzynarodowych projektach
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Prywatna Opieka Medyczna (Medicover)
  • Karta Medicover Sport
  • Wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego
  • Udział w programie poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie do kursu języka obcego oraz do zajęć sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe na Wydziale Mechanicznym lub pokrewnym
  • Dyspozycyjność min. 20h/tyg
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość programu CATIA V5 i/lub NX poparta wiedzą praktyczną przy wykonywaniu projektów własnych
  • Wiedza z zakresu budowy pojazdów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność

More Information