Kierownik Działu ds. badań i rozwoju 161 views

Zakres obowiązków

Głównym celem stanowiska jest opracowywanie, wdrażanie i nadzór nad realizacją strategii badawczo – rozwojowej spółki.

Podstawowe obowiązki

  • Inicjowanie i monitorowanie prac badawczo-rozwojowych w zakresie rozwoju produktów i procesów
  • Interdyscyplinarne i między lokalizacyjne zarządzanie projektami rozwojowymi
  • Dostarczanie kompleksowych informacji, w tym na temat możliwości rozwoju produktów i procesów
  • Poszukiwanie alternatywnych surowców i materiałów oraz ich zatwierdzanie do produkcji seryjnej
  • Sugerowanie rozwiązań inwestycyjnych zgodnie z programem rozwoju koncernu
  • Monitorowanie i analiza parametrów wytwarzanych produktów i procesu produkcyjnego oraz ich optymalizacja
  • Zarządzanie podległym działem
  • Ścisła współpraca z działem rozwoju w centrali koncernu

Oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie będącej liderem w branży materiałów ściernych w Polsce
  • Międzynarodowe środowisko pracy – kontakty ze współpracownikami i klientami ze wszystkich stron świata
  • Pozapłacowe, motywacyjne formy wynagrodzenia ( m.in. ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie kart Multisport, KZP, dofinansowanie posiłków)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

Wymagania

  • Absolwent uczelni technicznej, dyplom doktorski będzie dodatkowym atutem
  • Minimum 3 letni staż pracy na podobnym stanowisku lub praca na uczelni
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność organizacja pracy działu
  • Umiejętność ustalania priorytetów prac badawczych i projektów
  • Znajomość zagadnień produkcji, budowy maszyn i urządzeń
  • Znajomość produktów i procesów produkcyjnych, oraz zagadnień technologii produkcji
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Analityczny sposób myślenia oraz duża kreatywność
  • Sumienność, koncentracja na wynikach
  • Silne umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego ( zaawansowany w mowie i w piśmie)

Kontakt dla kandydatów z Ukrainy:

rekrutacja@klingspor.pl

More Information