Kierownik Robót Drogowych 436 views

                                           Kierownik Robót Drogowych

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji Kierownika robót w zakresie robót drogowych w ramach realizowanego projektu,
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną,
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP,
  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej,
  • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika robót drogowych
  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i współpracującego zespołu.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilną pracę w firmie budowlanej z 20-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozwój zawodowy,

More Information