KONKURS NA STANOWISKO SPECJALISTY TECHNICZNEGO W LABORATORIUM 73 views2 applications

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba stanowisk pracy: 2

Miejsce zatrudnienia: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych, ul. Złotoryjska 194, 59-220 Legnica (teren HM ,,Legnica”)

Zakres obowiązków:

  •   prowadzenie prac związanych z analityką chemiczną metodami

klasycznymi oraz z wykorzystaniem instrumentalnych technik

pomiarowych

  • przeprowadzanie analiz chemicznych próbek technologicznych

w oparciu o opracowane procedury analityczne

  • udział w opracowywaniu nowych metod analitycznych
  • przygotowanie próbek przeznaczonych do analiz z wykorzystaniem

urządzeń do roztwarzania próbek (płyty grzewcze, piece)

  • przygotowanie próbek metodami mechanicznymi

(ucieraki, młynki, wstrząsarki, suszarki)

  • przygotowywanie roztworów mianowanych i roztworów

pomocniczych

  • monitorowanie poprawności działania urządzeń pomiarowych

podczas prowadzonych analiz oraz sprawne rozwiązywanie

problemów analitycznych

  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji laboratoryjnej
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań

służbowych i poleceń przełożonych , zgodnie z obowiązującymi

przepisami

  • przestrzeganie przepisów oraz zasad bhp i ppoż.
  • utrzymanie porządku i przestrzeganie zasad dyscypliny pracy

w laboratorium

  • nadzór i należyta dbałość o powierzony sprzęt laboratoryjny

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie średnie albo wykształcenie średnie branżowe lub

wyższe o profilu chemicznym

  • umiejętności analityczne
  •   komunikatywność, otwartość, kreatywność
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • zaangażowanie w pracę, dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji;
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Termin i miejsce składania dokumentów:

oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem ,,Specjalista Techniczny w

Laboratorium” zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji

i oświadczeniem o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną w procesie rekrutacji, prosimy kierować w zamkniętej kopercie

do dnia 31.07.2024 r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych

Złotoryjska 89, 59-220 Legnica

Komisja Rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

Informacja o wyniku naboru na powyższe stanowisko zostanie opublikowana na stronie internetowej Instytutu.

More Information