Konstruktor zrobotyzowanych systemów spawalniczych 131 views5 applications

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej maszyn i oprzyrządowania
  • Kompletacja dokumentacji techniczno-ruchowej
  • Projektowanie layoutów zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych
  • Projektowanie oprzyrządowania spawalniczego
  • Opracowywanie techniczne ofert
  • Przygotowywanie i składanie zamówień

Oferujemy

  • Praca w doświadczonym zespole
  • Brak monotonii pracy – każdy projekt jest nowy i unikalny
  • Praca na etapie projektu, wykonania i uruchomienia
  • Zadaniowe podejście do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • Znajomość oprogramowania CAD 2D i 3D – preferowany Autodesk Inventor i SolidWorks
  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy
  • Rysunek techniczny
  • Język angielski
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziana znajomość zagadnień spawalniczych
  • Mile widziane umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych

More Information