MDM Informatica Key user 217 views10 applications

SSAB to spółka produkująca stal z siedzibami w Skandynawii i Stanach Zjednoczonych, budująca mocniejszy, lżejszy i bardziej zrównoważony świat poprzez produkty stalowe i usługi oferujące wartość dodaną. We współpracy z naszymi partnerami biznesowymi opracowaliśmy wolną od paliw kopalnych stal SSAB Fossil-free™ i planujemy zmodernizować cały łańcuch wartości od kopalni aż po klienta końcowego, w dużym stopniu eliminując emisje dwutlenku węgla z naszej własnej działalności. SSAB Zero™, stal w dużej mierze niepowodująca emisji dwutlenku węgla, oparta na stali pochodzącej z recyklingu, jeszcze bardziej wzmacnia wiodącą pozycję SSAB i naszą kompleksową, zrównoważoną ofertę niezależną od surowców. SSAB ma pracowników w ponad 50 krajach i zakłady produkcyjne w Szwecji, Finlandii i Stanach Zjednoczonych. Spółka SSAB jest notowana na giełdzie Nasdaq w Sztokholmie oraz na giełdzie Nasdaq w Helsinkach. Wybierz się w podróż wraz z nami! www.ssab.com, Facebook, Instagram, LinkedIn, X and YouTube.

SSAB Global Business Services z siedzibą we Wrocławiu poszukuje Kandydata/-tki na stanowisko MDM Informatica Key user w zespole Informatica Development, dające możliwość poznania architektury i funkcjonalności systemów związanych z danymi podstawowymi klientów i dostawców grupy SSAB jak również wzięcie udziału w rozwoju i utrzymaniu platformy MDM INFORMATICA oraz wdrażaniu projektów. Brzmi ciekawie? Roześlij do znajomych lub sam(a) spróbuj swoich sił!

Zakres zadań:

  • Utrzymywanie i rozwój aplikacji MDM Informatica
  • Monitorowanie jakości danych i zapewnianie ich integralności
  • Udział w projektach oraz przeprowadzanie testów jakości
  • Projektowanie i wdrażanie reguł standaryzacji oraz czyszczenia danych
  • Wsparcie w testach akceptacyjnych
  • Zapewnienie zgodności z architekturą biznesową
  • Wsparcie użytkowników biznesowych
  • Przekładanie wymagań biznesowych na wymagania techniczne dla zespołów IT
  • Tworzenie bezpośrednich kanałów komunikacji z programistami oprogramowania i aplikacji

Umiejętności, które utorują kandydatom drogę:

  • Podstawowa znajomość SQL
  • Średniozaawansowana znajomość Microsoft Excel
  • Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów
  • Dobre oko do szczegółów oraz umiejętność widzenia szerszej perspektywy
  • Praktyczna znajomość analizy dużych zbiorów danych w odpowiednich narzędziach
  • Łatwość uczenia się nowych systemów oraz rozumienia procesów biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (preferowany poziom B2 lub wyżej)
  • Umiejętności analityczne
  • Zdolność do samodzielnej pracy
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, współpraca i inicjatywa, dobry humor, komunikatywność i zapał do pracy w zespole
  • Znajomość środowiska SAP ERP lub MDM Informatica będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych, dynamicznych zadaniach z dostępem do nowoczesnych narzędzi technologicznych
  • Wymianę wiedzy i doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatne zajęcia języka angielskiego
  • Kartę MultiSport
  • Pakiet medyczny LuxMed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę
  • Przyjazne środowisko pracy, koleżeńską atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

W związku z przepisami RODO, w przypadku przekazywania informacji o trwającej rekrutacji w SSAB Global Business Services, Kandydaci są zobowiązani do wyrażenia niezbędnej zgody do przetwarzania danych osobowych, aby ich aplikacje mogły zostać sprocesowane. Prosimy o dopisanie tej klauzuli do aplikacji.

More Information