Młodszy Specjalista ds. Ofertowania 133 views1 application

Zakres zadań:

  • Kompleksowe przygotowywanie ofert przetargowych,
  • Wyszukiwanie ogłoszeń o postępowaniach przetargowych,
  • Sporządzanie wstępnych harmonogramów prac budowlanych w zakresie branży mostowej i drogowej,
  • Analiza specyfikacji warunków zamówienia pod względem wyceny i realizacji robót,
  • Aktualizacja dokumentacji przetargowej,
  • Przygotowywanie oraz dbanie o prawidłowość i aktualność niezbędnej dokumentacji procesu ofertowania,
  • Przygotowywanie zestawień materiałów niezbędnych do sporządzenia oferty przetargowej,
  • Zbieranie i weryfikacja aktualnych ofert podwykonawców oraz wsparcie przy zapewnieniu ich ciągłości,
  • Wsparcie przy przygotowaniu kompletnej wyceny dla przygotowywanej oferty,
  • Przeprowadzanie różnego rodzaju analiz np. ofert konkurencji, rynku podwykonawców i dostawców,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Samodzielna organizacja pracy z dbałością o wysoką jakość, terminowość i efektywność,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący m.in. dofinansowanie do wakacji, karty Multisport, możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Realną możliwość podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy,
  • Pracę w zespole ciekawych i sympatycznych ludzi o dużym doświadczeniu.

More Information