Płatny staż w dziale Inżynierii Procesu 62 views2 applications

Zakres obowiązków

  • Wsparcie w rozwoju i uruchomieniu procesu dla nowego produktu zgodnie z  wymaganiami klienta i wewnętrznymi AAM
  • Współudział w budowie parti próbnych i testowych dla nowych produktów
  • Zbieranie i analizowanie danych dotyczących wydajności maszyn i jakości produktów
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań problemów technicznych pod nadzorem doświadczonych inżynierów
  • Wsparcie w trakcie przygotowywania i aktualizacji dokumentacji procesowej instrukcji pracy, kart procesu oraz diagramów przepływu
  • Utrzymywanie komunikacji i współpracy z działami produkcji, jakości, logistyki i utrzymania ruchu

Oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • Wsparcie merytoryczne ze strony specjalistów
  • Elastyczny czas pracy (dostosujemy się do Twojego planu zajęć na uczelni)
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej
  • Nabywanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do pracy w dziale Inżynierii Procesu
  • Możliwość uczestniczenia w eventach pracowniczych

Wymagania

  1. Studiujesz na kierunkach technicznych
  2. Masz możliwość dojazdu do fabryki w  Świdnicy
  3. Posiadasz bardzo dobrą znajomość obsługi programów MS Office
  4. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Kontakt dla kandydatów z Ukrainy:

More Information