Płatny Staż w Dziale Technicznym 46 views

Logwin Poland to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów i entuzjastów branży TSL.

Dołącz do naszego zespołu w Piasecznie i zdobądź ładunek doświadczenia na stanowisku:

Płatny Staż w Dziale Technicznym

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • Pomoc w utrzymaniu ciągłości pracy linii pakującej – udział w przeglądach, naprawach, konserwacji.
  • Zapoznanie z predykcyjnym, prewencyjnym i reakcyjnym utrzymaniem ruchu.
  • Pomoc w prowadzeniu magazynu części zamiennych w programie CMMS.
  • Ścisła współpraca z działem Linii i IT.

Oferujemy:

  • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy

–   ponad 70% naszych Stażystów, po zakończonym stażu zostaje z nami na dłużej.

  • Merytoryczny staż, w trakcie którego pod okiem specjalistów zdobędziesz praktyczną wiedzę i doświadczenie
  • Pracę w trybie stacjonarnym
  • Pyszną kawę, herbatę, soki i owocowe poniedziałki
  • Brak dress code
  • Bezpłatny parking
  • Współpracę na podstawie umowy o praktykę absolwencką

Kogo poszukujemy:

  • Nie oczekujemy doświadczenia, w końcu to staż! Wykształcenie techniczne mile widziane.
  • Osób dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku
  • Z uprawnieniami elektrycznymi – Grupy I kat. „E” do 1kV – lub chętnych do ich wyrobienia
  • Osób, które wiedzą jak posługiwać się dokumentacją techniczną i chcą rozwijać się w kierunku technicznym
  • Niezbędna jest również znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym kontakt ze wsparciem technicznym producenta instalacji

More Information