Pośrednik Nieruchomości 730 views8 applications

Praca będzie się odbywać w naszym biurze przy ul. Rogowskiej 7/3

Będziesz odpowiedzialny/a za:

 • doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami
 • pozyskiwanie ofert z rynku nieruchomości
 • tworzenie ofert nieruchomości oraz ich prezentację
 • budowanie długoterminowych relacji z klientami

Chętnie współpracujemy z osobami:

 • przede wszystkim ambitnymi i konsekwentnie dążącymi do celu
 • szybko nawiązującymi kontakty – otwartymi na ludzi
 • otwartymi na rozwój osobisty
 • odpowiedzialnymi za przydzielone zadania
 • dyspozycyjnymi od poniedziałku do piątku (istnieje możliwość indywidualnego dostosowania godzin pracy)
 • potrafiącymi obsługiwać oprogramowanie komputerowe typu Microsoft Office/OpenOffice

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia – przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie system szkoleniowy. Zdobędziesz wiedzę od podstaw, która pozwoli Ci wykonywać pracę jako wykwalifikowany pośrednik nieruchomości.

Co oferujemy i dlaczego wybrać akurat nas:

 • zapewniamy udział w cyklicznych szkoleniach, które dadzą Tobie realny rozwój zawodowy, jak i umiejętności przydatne w życiu prywatnym
 • realną szansę na bardzo wysokie zarobki w prestiżowej i rozwojowej branży nieruchomości. Doświadczony pośrednik zarabia 15-25 tysięcy złotych miesięcznie
 • możliwość awansu (bycia liderem) w zasadzie wtedy kiedy masz na to ochotę, ponieważ nasze struktury sprzedaży są na etapie rozwoju. Jeśli tylko uznasz, że jesteś gotowy, chętnie powierzymy Tobie zadanie stworzenia własnego zespołu sprzedażowego.
 • uczciwy system prowizyjny oparty na pośrednictwie w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości, w którym masz możliwość określenia wysokości swoich zarobków
 • bycie częścią ambitnego zespołu, w którym przełożeni będą Cię wspierać w rozwoju

 

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-703) przy ulicy Alfreda Jahna 6c/6, prowadzącą działalność pod adresem 54-440 Wrocław, ul. Rogowska 7/3.Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym za Państwa dobrowolnie, dodatkowo wyrażoną zgodą w celu proponowania innych ofert pracy w naszej firmie.
Źródłem pozyskanych danych osobowych jest powyższy formularz rekrutacyjny, a okresem przetwarzania danych osobowych jest zakończenia rekrutacji, lecz nie dłużej niż 1 rok od otrzymania Państwa aplikacji(zgłoszenia).
Państwa dane podczas rekrutacji nie będą profilowane.
Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Państwa dane osobowe będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy do Calendly LLC w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, a w przypadku niepodania danych osobowych, MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o. nie będzie mógł rozpocząć z Państwem współpracy.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich sprostowania (poprawiania) jak również prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania) oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych (zmiany administratora danych osobowych).
W celu zmian skontaktuj się z nami pod adresem kariera@milton-nieruchomosci.pl lub 54-440 Wrocław, ul. Rogowska 7/3.
Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w zakresie naruszenia jego praw do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

More Information

Only candidates can apply for this job.
Email Me Jobs Like These