Praktykant/-ka #LatowStrabag 171 views3 applications

Zakres obowiązków

  • Udział w nadzorowaniu pracy firm podwykonawczych
  • Kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną
  • Przygotowanie analiz i raportów
  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji budowy

Oferujemy

  • 3 miesięczne płatne praktyki na jednej z naszych inwestycji we Wrocławiu
  • Realizowanie zadań odpowiadających stanowisku Inżyniera budowy
  • Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk
  • Indywidualnie przygotowany plan praktyk oraz wsparcie Opiekuna
  • Bliska współpraca z profesjonalnym zespołem inżynierów i specjalistów

Wymagania

  1. Jesteś studentem minimum III roku studiów kierunków budowlanych
  2. Potrafisz pracować w zespole #TEAMSWORK
  3. Szybko się uczysz i łatwo przyswajasz nowe informacje
  4. Znasz pakiet Office oraz program AUTOCAD
  5. Jesteś gotowy zacząć od zaraz

Kontakt dla kandydatów z Ukrainy:

More Information

Only candidates can apply for this job.
Email Me Jobs Like These