Praktykant/ka w dziale marketingu 737 views7 applications

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRAKTYKANT W DZIALE MARKETINGU
Miejsce Praktyk : Wrocław, ul. Rogowska 7/3

Możliwe praktyki w formie hybrydowej lub całkowicie zdalnej
Poszukujemy osób do różnych funkcji, więc jeśli interesują Cię poniższe zadania :
-Prowadzenia profilów z różnych mediach społecznościowych
-Pisanie artykułów na bloga firmowego
-Działania w ramach SEO (marketing)
-Szukanie firm chcących nawiązać współpracę z Milton Grupą Nieruchomości
Lub inne jakie przyjdą Ci do głowy, to wybierz właśnie nas i zdobądź doświadczenie zawodowe.

Co oferujemy i dlaczego warto wybrać akurat nas:
-możliwość praktyki zdalnej w nienormowanym i elastycznym czasie  (zapraszamy również osoby studiujące w trybie dziennym)
-opiekę doświadczonego specjalisty
-zdobycie cennego doświadczenia w firmie, nastawionej na rozwój pracowników
-otrzymanie wynagrodzenia w przypadku realizacji projektów, które osiągną wyznaczone cele (w początkowej fazie współpracy praktyka jest bezpłatna)
-otrzymanie referencji i tym samym wzbogacenie swojego życiorysu
-będziesz częścią ambitnego zespołu, który będzie Cię motywował do osiągnięcia celów
-możliwość awansu w nowo powstających strukturach firmy

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-703) przy ulicy Alfreda Jahna 6c/6, prowadzącą działalność pod adresem 54-440 Wrocław, ul. Rogowska 7/3.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym za Państwa dobrowolnie, dodatkowo wyrażoną zgodą w celu proponowania innych ofert pracy w naszej firmie.
Źródłem pozyskanych danych osobowych jest powyższy formularz rekrutacyjny, a okresem przetwarzania danych osobowych jest zakończenia rekrutacji, lecz nie dłużej niż 1 rok od otrzymania Państwa aplikacji(zgłoszenia).
Państwa dane podczas rekrutacji nie będą profilowane.
Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Państwa dane osobowe nie będą przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, a w przypadku niepodania danych osobowych, MILTON Grupa Nieruchomości sp. z o.o. nie będzie mógł rozpocząć z Państwem współpracy.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich sprostowania (poprawiania) jak również prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania (oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania) oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych (zmiany administratora danych osobowych).
Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w zakresie naruszenia jego praw do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

More Information