Praktyki w Laboratorium 112 views1 application

Dołącz do Grupy PCC! Zdobywaj z nami swoje pierwsze doświadczenia zawodowe!

W trakcie praktyk będziesz miał/a możliwość wzięcia udziału w takich zadaniach, jak:

  • kompleksowe badania i analiza substancji chemicznych
  • przygotowywanie prób i odczynników do badań
  • bieżąca dokumentacja wyników przeprowadzonych prac
  • archiwizacja prób i utylizacja
  • wykorzystanie różnorodnych technik analitycznych (m.in. różnorodne metody miareczkowe, chromatografia gazowa (GC), cieczowa (HPLC), spektrometria UV-VIS, atomowa spektrometria emisyjna (ICP-OES), metody elektrochemiczne: potencjometria, konduktometria.

Oferujemy

  • możliwość odbycia praktyk letnich
  • szkolenia wewnętrzne
  • referencje po odbyciu praktyk
  • współpraca ze specjalistami
  • ambitne zadania
  • praca w zgranym zespole

Wymagania

  • status studenta lub absolwenta
  • chcesz się uczyć i rozwijać
  • jesteś otwarty i zaangażowany
  • masz chęć do zdobywania nowych doświadczeń zawodowych
  • lubisz pracę zespołową
  • jesteś dostępny/a m.in. 25 godzin tygodniowo

Wejdź z nami w reakcję, czekamy na Twoje CV!

More Information