Robotics Engineer 48 views3 applications

Zakres obowiązków

• Programowanie robotów KUKA, ABB, FANUC
• Integracja powiązanych systemów w środowisku produkcyjnym
• Konfiguracja, uruchomienie i testowanie dostarczonych rozwiązań
• Zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej i powykonawczej

Oferujemy

• Uczestnictwo w kursach i szkoleniach
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Forma zatrudnienia/współpracy (UoP, B2B)
• Nagrody finansowe za projekt
• Pracę w silnej i stabilnej firmie w dynamicznie rozwijającej się branży
• Ponadstandardowe warunki pracy
• Doświadczenie w pracy z globalnymi producentami samochodów

Wymagania

• Doświadczenie w realizacji projektów w branży automotive
• Mile widziane: znajomość standardów Magna, Integra 7, BMW L7, V8. Certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach ze standardu
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych w ramach projektów
• Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, zaangażowanie
• Czynne prawo jazdy kategorii B

More Information