Specjalista ds. technicznych 221 views3 applications

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad zadaniami realizowanymi przez Wykonawców
  • Koordynowanie w zakresie zawieranych umów, udział w odbiorach robót budowlanych wraz z inspektorami nadzoru
  • Współpraca z inspektorami nadzoru
  • Przygotowywanie materiałów i uczestnictwo w przetargach na remonty, dostawy, usługi
  • Udział w przeglądach gwarancyjnych i pogwarancyjnych robót budowlanych
  • Współpraca przy sporządzaniu planów remontowych
  • Weryfikacja i analiza kosztów związanych z funkcjonowaniem osiedli
  • Dbanie o stan techniczny zasobów Spółdzielni
  • Dbanie o porządek i estetykę osiedli
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji zleceń i ich rozliczeń
  • Wnioskowanie w zakresie potrzeb osiedli
  • Nadzór i kontrola nad usuwaniem awarii i ich rozliczeń kosztowych
  • Nadzór nad rozliczaniem firm, z którymi Spółdzielnia zawarła umowy w zakresie usług, konserwacji i usuwania awarii
  • Tworzenie planów napraw i bieżącej eksploatacji
  • Nadzór nad realizacją w zakresie umów stałych dot. eksploatacji, w tym m.in. w zakresie sprzątania, koszenia traw oraz utrzymania zieleni
  • Nadzór nad zużywanym materiałem, prawidłowymi stanami magazynowymi
  • Prowadzenie korespondencji i ewidencji spraw z zakresu gospodarki zasobami mieszkaniowymi
  • Współpraca z działem członkowsko-mieszkaniowym w zakresie gospodarki lokalami
  • Prowadzenie inwentaryzacji gruntów oraz praw zakwalifikowanych do nieruchomości w zasobach Spółdzielni
  • Współpraca z księgowością podczas opracowywania regulacji opłat czynszowych
  • Przygotowywanie sprawozdań GUS

Oferujemy

  • Pracę w docenianej nagrodami Spółdzielni, która z sukcesem realizowała inwestycje dofinansowane środkami unijnymi i krajowymi – I MIEJSCE w X Ogólnopolskim Rankingu Spółdzielni Mieszkaniowych w roku 2020; I MIEJSCE w XI Ogólnopolskim Rankingu Spółdzielni Mieszkaniowych w roku 2022; „Filar Spółdzielczości 2022”; „Moc Spółdzielczości 2022”
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (cały etat)
  • Świadczenia socjalne
  • Pakiety medyczne
  • Szansę podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Szkolenia

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Znajomość pakietu Ms Office
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu prawa budowlanego i procedur administracyjnych
  • Uprawnienia budowlane
  • Znajomość kosztorysowania oraz np. programu Norma

Kontakt dla kandydatów z Ukrainy:

More Information