Sprawny staż – ścieżka analityczna 113 views3 applications

Sprawny staż to program Fundacji Integralia dla studentów/studentek i absolwentów/absolwentek z niepełnosprawnościami oferujący przyjazne, płatne staże w renomowanych firmach. Każdy uczestnik/ uczestniczka otrzyma wynagrodzenie w wysokości minimum 4 872 zł brutto za miesiąc. Agata, studentka czwartego roku matematyki, zdobyła doświadczenie w renomowanej firmie z sektora medycznego. Po stażu pracodawca zaoferował jej miejsce w zespole. Agata podejmie wymarzoną pierwszą pracę zaraz po zakończeniu studiów.

Bądź jak Agata! Przyśpiesz swój rozwój zawodowy i zdobywaj doświadczenie w branży. Podejmij Sprawny staż na ścieżce analitycznej w ERGO Hestii.

Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym. Od ponad 30 lat pozostaje wiarygodnym i niezawodnym partnerem oferującym najwyższej jakości produkty i usługi. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw. Dowiedz się więcej: www.ergohestia.pl

Sprawny staż – ścieżka analityczna

Miejsce pracy: Sopot/ Gdańsk

Twoje różnorodne zadania:

  • wspieranie przy tworzeniu i rozwoju narzędzi analitycznych
  • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących otoczenia biznesowego i prawno-regulacyjnego, a także analiz pozycji cenowej i określanie jej mierzalnego wpływu na wyniki
  • udział w tworzeniu rekomendacji usprawnień biznesowych
  • udział w projektach/ testach / pilotażach / wdrożeniach
  • uczestnictwo w spotkaniach wewnętrznych (projektowych, koncepcyjnych, itp.)
  • zaangażowanie w realizację bieżących zadań zespołu

Na ścieżce analitycznej będziesz miał/ miała szansę zdobyć doświadczenie w Biurze Ryzyka, Departamencie Aktuarialnym oraz zespołach Departamentu IT. Zakres realizowanych zadań różni się w zależności od działu, w którym odbędzie się staż.

Włącz się, jeśli:

  • jesteś studentem/studentką III-V roku kierunku: matematyka, inżynieria danych, informatyka i ekonometria, finanse i rachunkowość, analiza gospodarcza lub pokrewne
  • potrafisz wykorzystywać MS Excel w analizach i raportach
  • obsługujesz bazy danych z wykorzystaniem SQL
  • posługujesz się językiem R lub Python (lub innym)
  • znasz narzędzia Power Platform (Power BI, PowerApps, Power Automate) – mile widziane
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia
  • cechuje Cię dokładność i wnikliwość
  • chcesz zdobywać nowe umiejętności, nie boisz się wyzwań
  • jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna w okresie lipiec – wrzesień
  • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności

Korzyści ze współpracy:

  • płatny staż w okresie wakacyjnym
  • wynagrodzenie w wysokości minimum4 872 zł brutto za miesiąc stażu w pełnym wymiarze
  • szansa na zdobycie cennego doświadczenia
  • realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery
  • praktyczna nauka pod okiem profesjonalistów
  • najwyższe standardy pracy i przyjazna atmosfera
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • innowacyjne środowisko pracy i możliwość udziału w ciekawych projektach, które niejednokrotnie wyznaczają trendy na rynku
  • umowa określająca zakres zadań
  • doskonała lokalizacja (100 metrów od plaży)
  • zwrot kosztów zakwaterowania dla osób zmieniających miejsce zamieszkania w celu odbycia stażu
  • szansa na kontynuację kariery w Grupie ERGO Hestia!

W przypadku zadań realizowanych w ERGO Hestii, umowa ze stażystą/ stażystką zostanie zawarta z Fundacją Grupy ERGO Hestia Integralia. Fundacja wspiera jednostki organizacyjne ERGO Hestii w wykonywaniu procesów i czynności, których dotyczy oferta stażu.

Proces rekrutacji składa się z dwóch głównych etapów:

  1. Pierwszy etap prowadzony jest przez Fundację Integralia. Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w godzinach 8.00 – 16.00 (stacjonarnie lub online). Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap, zarekomendujemy Twoją kandydaturę do stażodawcy.
  2. Drugi etap prowadzony jest przez firmę, która realizuje staż. O wyniku rozmów dowiesz się najpóźniej do 21 czerwca 2024 roku.

Podczas rekrutacji mogą pojawić się testy kompetencyjne.

Ważne jest dla nas stworzenie dostępnego procesu rekrutacji na każdym jego etapie. Jeśli masz jakiekolwiek potrzeby wynikające z niepełnosprawności, poinformuj nas o tym w formularzu rekrutacyjnym lub podczas rozmowy telefonicznej z rekruterką. Zadbamy o nie w trakcie rekrutacji.

Dziękujemy wszystkim Kandydatom i Kandydatkom za zainteresowanie ogłoszeniem. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, APLIKUJ!

W partnerstwie z dużymi firmami realizowane są staże w całej Polsce w formule stacjonarnej, zdalnej i hybrydowej. Zobacz wszystkie oferty na stronie sprawnystaz.pl. Na CV czekamy do 26 maja 2024r. Rozmowy kwalifikacyjne prowadzimy przez cały okres rekrutacji. Wysyłając zgłoszenie już dziś, zwiększasz swoją szansę na staż!

More Information