Staż w Dziale Spedycji 440 views8 applications

W Colian Logistic wierzymy, że logistyka może być prawdziwą pasją i misją. Od ponad 14 lat działamy w branży TSL, pełniąc rolę kompleksowego operatora logistycznego. Doceniają nas nie tylko klienci, ale również jurorzy branżowych plebiscytów. Dzięki przynależności do grupy kapitałowej Colian – lidera na rynku słodyczy i napojów – jesteśmy gwarantem bezpiecznej współpracy.

W codziennej pracy stawiamy na rodzinność widoczną w dzieleniu się dobrem i efektywną współpracę oraz tradycyjną wielkopolską gospodarność.

Rodzina Colian Logistic to zespół fachowców o szerokim wachlarzu kompetencji. Wyznajemy zasadę dzielenia się wiedzą i choć każdy z nas jest inny, tworzymy zgrany zespół o różnorodnych talentach. Chcesz wspólnie z nami tworzyć lepszą przyszłość? Aplikuj!

Jak wyglądają zadania:

– obsługa spedycji krajowej/międzynarodowej

– nadzór nad samochodami i ładunkami

– rozliczanie zleceń spedycyjnych

– stała współpraca i budowanie partnerskich relacji z kierowcami i podwykonawcami

– administrowanie dokumentacją transportowo – spedycyjną

Co oferujemy:

– możliwość realizowania własnych pomysłów

– kompleksowy program wdrożeniowy

– opiekę mentora, pełne wsparcie i pewny rozwój

– nowoczesne narzędzia i rozwiązania telematyczne

– udział w wewnętrznych programach doceniania i rekomendacjach pracowniczych

– możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu

Czego oczekujemy:

Jeśli studiujesz na kierunkach logistycznych i widzisz swoją przyszłość w tej braży, lubisz wyzwania, a do tego wyróżniają Cię umiejętności analityczne, potrafisz koordynować kilka zadań, nie boisz się podejmować decyzji i brać za nie odpowiedzialności – dołącz do nas, czekamy właśnie na Ciebie!

Gwarantujemy:

  • bezpieczeństwo zatrudnienia (umowa o pracę lub zlecenie)
  • motywacyjny system premiowy
  • jednozmianowy system pracy
  • niezbędne narzędzia (notebook, telefon)
  • pakiet  benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, program emerytalny, dofinansowanie wypoczynku, upominki świąteczne, fundusz socjalny)

More Information