Technik serwisu – praca mobilna / Legnica 360 views3 applications

Zakres obowiązków

  • Diagnozowanie awarii i realizowanie usług serwisowych u klientów
  • Naprawy i przeglądy okresowe maszyn
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników maszyn
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu świadczonych usług

Oferujemy

  • Obszerny cykl szkoleń przygotowujący do pracy na opisywanym stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym systemem wynagrodzeń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań
  • Najwyższej  klasy narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku
  • Dobrą atmosferę pracy i wzajemny szacunek

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Wyprawki dla dzieci
  • Paczki świąteczne
  • Nagrody jubileuszowe
  • Kurs języka angielskiego

Wymagania

  • Chęć i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP
  • Mile widziani absolwenci kierunków technicznych: mechanika, elektronika, automatyka lub pokrewnych

More Information