BPX – Strategiczne budowanie kariery i samorozwój zawodowy

Strona główna BK UP! 2024/2025 BK UP 24/25 BPX – Strategiczne budowanie kariery i samorozwój zawodowy

BPX – Strategiczne budowanie kariery i samorozwój zawodowy

Podczas szkolenia dowiecie się jak budować ścieżkę i karierę zawodową już podczas studiów.

Program szkolenia:

1. Określenie swoich celów zawodowych
  • Wyznaczanie długoterminowych i krótkoterminowych celów – Jak formułować cele zawodowe w perspektywie 5, 10 lat?
  • Metoda SMART w określaniu celów – Zrozumienie znaczenia Specyficznych, Mierzalnych, Osiągalnych, Realistycznych i Określonych w czasie celów.
  • Analiza celów a zmieniające się priorytety życiowe – Jak dostosowywać cele do nowych warunków osobistych i zawodowych.
  1. Planowanie ścieżki kariery i samorozwój
  • Mapowanie ścieżki kariery – Zrozumienie typowych etapów kariery w różnych branżach i ścieżek awansu.
  • Tworzenie planu działań – Jakie kroki podjąć, aby przejść na kolejny poziom w karierze?
  • Znaczenie nieustannego rozwoju i dostosowania – W jaki sposób wiedza i umiejętności zdobyte dziś pomogą w dalszej karierze?
  • Przykłady rozwoju w różnych branżach – Jakie są aktualne wymagania i jakie umiejętności będą potrzebne w przyszłości?

Kto przeprowadzi szkolenie?

Anna Gwóźdź-Wiśniewska Team leader Zespołu Rekrutacji
Doświadczona w bojach rekruterka. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i odkrywać ich potencjał. W HR odnalazłam swoje miejsce, bo łączy ono w sobie pomaganie innym z rozwijaniem biznesu. W BPX prowadzę rekrutacje na różne stanowiska i wspieram dział rekrutacji w różnych projektach. Szukam talentów, które chcą dołączyć do naszego zespołu i wspólnie z nami tworzyć przyszłość technologii. Do każdego kandydata podchodzę indywidualnie, a poczucie humoru, uśmiech i umiejętność zachowania dystansu to mój niezawodny kompas w rekrutacyjnych zawirowaniach.
Jacek Kędzierski Rekruter
Zanurzony w świecie HR i rekrutacji od dwóch dekad, weteran w łączeniu talentów z marzeniami. Nie tylko pomagam w rozwijaniu firm, ale też nieustannie dbam o to, aby każda rekrutacja była przygodą godną najlepszych opowieści. Nie tylko znajduję ludzi do pracy – tworząc mozaikę talentów, które razem budują coś wyjątkowego. Uważam, że każda rozmowa kwalifikacyjna powinna mieć trochę magii – a jego magiczny składnik? Niezawodne poczucie humoru i umiejętność zobaczenia potencjału tam, gdzie inni widzą tylko CV.

SZKOLENIE STACJONARNE

budynek H-14 sala 1.05

Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona

Rezerwuj wydarzenie

Bilet

Wybrano 1 bilet.

Bilety "Bilet" zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.

26 11 2024

H14