Strona główna Events BK UP wiosna 24 Zainwestuj w swoja przyszłość i pracuj w cyberbezpieczeństwie. Weź udział w wykładzie a powiemy Ci jak zacząć!

Podczas szkolenia przedstawimy:

– dlaczego organizacje muszą dbać o cyberbezpieczeństwo

– omówimy aktualne trendy i wektory ataków

– zaprezentujemy praktyczne demo infekcji złośliwym oprogramowaniem w środowisku na żywo

– doradzimy, w jaki sposób studenci mogą lepiej przygotować się do pierwszego stanowiska w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

– omówimy również profile cyberbezpieczeństwa, aby pomóc rozpoznać, w jakim kierunku można się rozwijać.

SZKOLENIE ON-LINE.

link przesłany zostanie na 2 godz. przed szkoleniem do zapisanych osób.

Umiejętności nabyte podczas szkolenia *

Jak przeprowadzić analizę phishingu. Jak przeprowadzić analizę bezpieczeństwa w przypadku infekcji złośliwym oprogramowaniem. Jak zdobyć uznawany w branży certyfikat bezpieczeństwa, będąc jeszcze na uniwersytecie. Gdzie znaleźć wiedzę na tematy i trendy związane z bezpieczeństwem.

Plan szkolenia *

1.Wprowadzenie