Konkurs dla studentów | Novartis Poland

Pink challenge. Zagraj o zdrowie! to konkurs skierowany do studentów uczelni wyższych, którzy chcieliby wykazać się kreatywnością. Zadaniem uczestników jest stworzenie koncepcji kampanii społecznej promującej wykonywanie bezpłatnych badań profilaktycznych w kierunku raka piersi.

Dla zwycięzców konkursu przygotowaliśmy nagrody:

• 10 000 złotych (za zajęcie I miejsca) i płatny staż w Novartis Poland
  • 6 000 złotych za zajęcie II miejsca i 3 000 zł za zajęcie III miejsca
  • możliwość dalszej pracy nad zgłoszonym projektem

Szczegóły konkursu, w tym regulamin oraz terminy, dostępne są na: Pink challenge. Zagraj o zdrowie!

Zainteresowanych studentów zapraszamy do udziału w spotkaniu online 19 sierpnia 2024 roku, w trakcie którego opowiemy o założeniach konkursu oraz przedstawimy sytuację kobiet z rakiem piersi. W naszym spotkaniu udział weźmie m.in. Tomasz Rożek z kanału „Nauka. To Lubię!” oraz lekarz i przedstawicielka organizacji pacjenckiej. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się klikając w LINK. Studenci, którzy nie będą mogli dołączyć do wydarzenia, ale chcą wziąć udział w konkursie, proszeni są o kontakt mailowy: zagrajo.zdrowie@novartis.com.