Architekt Wnętrz/Projektant 168 wyświetleń3 applications

Spółka 9AND7 poszukuje osób do działu Projektowego na stanowisko Architekta Wnętrz/Projektanta do realizacji projektu rewitalizacji zabytkowej kamienicy we Wrocławiu.

Zakres obowiązków:

  • opracowanie projektów wnętrz mieszkalnych, lokali usługowych, użyteczności publicznej, powierzchni biurowych w zakresie koncepcyjnym i realizacyjnym,

Wymagania:

  • wykształcenie: ukończone lub w trakcie: licencjat/magister architektury lub architektury wnętrz. Może być Politechnika, ASP, inne uczelnie artystyczne i techniczne.
  • bardzo dobra znajomość AutoCad, ArchiCad
  • dobre rozeznanie w zagadnieniach technicznych związanych z branżą wnętrzarską
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • dokładność, sumienność w realizowaniu zadań
  • poczucie estetyki, dbałość o detale
  • roczne doświadczenie przy projektowaniu/realizacji projektów wnętrzarskich.

Oferujemy

  • pracę w świetnym i zgranym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę przy ambitnych, oryginalnych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Stacjonarną pracę w centrum Wrocławia,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Umowę B2B/umowę zlecenie/umowę o dzieło

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.
Wyślij mi e-mailem takie oferty pracy