Inżynier ds. ofertowania i obsługi klienta (instalacje sanitarne) 103 wyświetleń

Jesteśmy firmą zajmującą się usługami z zakresu montażu klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła, oraz innych instalacji sanitarnych.

Od kilkunastu lat wykonujemy instalacje zarówno na dużych biurowcach, fabrykach, budynkach mieszkaniowych jak i w domkach jednorodzinnych czy mieszkaniach prywatnych.

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem Inżynierii Środowiska to aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER DS. OFERTOWANIA I OBSŁUGI KLIENTA (INSTALACJE SANITARNE)

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientem
  • sporządzanie ofert handlowych
  • prace administracyjne
  • sporządzanie kalkulacji i kosztorysów
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami
  • wsparcie administracyjno-techniczne pracy inżyniera budowy
  • praca w biurze budowy (lok. Wilczyce)

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego, technicznego lub w trakcie zdobywania wykształcenia z zakresu inżynierii środowiska
  • umiejętność rozmowy z klientem
  • znajomość programów typu AutoCAD oraz MS Office
  • wysoka umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych
  • niezbędne narzędzia do pracy

UWAGA dla studentów! Jesteśmy gotowi dopasować czas pracy do grafiku zajęć.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.