Kosztorysant – specjalista ds. ofertowania 53 wyświetleń1 application

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie ofert w zakresie wyceny materiałów elektrotechnicznych przy wykonywaniu realizacji inwestycji elektroenergetycznych (Energetyka, Przemysł, farmy fotowoltaiczne, farmy wiatrowe, magazyny energii);
  • Przygotowywanie ofert pod przetargi podlegające pod PZP;
  • Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty;
  • Wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych;
  • Sporządzanie zestawień otrzymanych ofert i ich analiza;
  • Wspomaganie działań działu Handlowego;
  • Bieżący kontakt z klientami, podwykonawcami, dostawcami;
  • Udział w negocjacjach;
  • Udział w szkoleniach branżowych.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pensję stałą i premie za efektywność,
  • pakiet wdrożeniowy na start – wiedza produktowa i szkolenia z technik sprzedaży,
  • umowa o pracę.

Wymagania

  • ukończone studia lub  4-5 rok studiów
  • dobra obsługa programu Excel
  • otwartość, komunikatywność
  • dobra organizacja pracy

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.