Młodszy Automatyk 221 wyświetleń4 applications

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (obróbka mechaniczna, nadziewarki, komory termiczne, pakowaczki, paletyzatory, magazyny automatycznego wydawania towaru, ciągi technologiczne itd.),
  • Analiza powstawania przyczyn awarii i usterek oraz podejmowanie działań zapobiegawczych,
  • Wykonywanie przeglądów i prewencji zgodnie z harmonogramem PPM i bieżącymi potrzebami,
  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych,
  • Udział w projektach technicznych mających na celu zwiększenie wydajności maszyn i urządzeń produkcyjnych

Nasze oczekiwania:

  • Student lub absolwent kierunków: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Elektronika, Mechatronika lub pokrewne,
  • Praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Gotowość do pracy w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym (pow. trzebnicki, 30 minut od Wrocławia), lub w Sowach (pow. Rawicki, Wielkopolska).

Czeka na Ciebie:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i możliwości nauki / awansu
  • Pakiet relokacyjny (możliwość otrzymania służbowego mieszkania lub pokoju)
  • Rozwój poprzez pracę na nowych i w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych oraz dofinansowanie do szkoleń
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w jednej z najnowocześniejszych firm z branży spożywczej w Europie
  • Bony i okazałe paczki świąteczne
  • Karta Multisport oraz bezpłatna prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Bezpłatną stołówka z lokalnymi smakołykami
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz wiele innych wydarzeń
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń mających na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Kasa zapomogowo pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.