Płatny staż, praktyki — dział Technologii Produkcji i R&D 23 wyświetleń

O nas

Food4Future Technologies to innowacyjna polsko-norweska firma biotechnologiczna specjalizująca się w biotransformacji i biorafinacji – kluczowych technologiach dla zrównoważonej przyszłości.   Dzięki interdyscyplinarnemu zespołowi, zaawansowanym kompetencjom w zakresie prac badawczo-rozwojowych w obszarze biotechnologii, inżynierii, automatyki, komercjalizacji, a także umiejętności płynnego przejścia ze skali laboratoryjnej do skali przemysłowej, dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla przemysłu spożywczego i biotechnologicznego. Łączymy naukę z praktyką, tworząc produkty i procesy, które wspierają ochronę środowiska, wzrost gospodarczy i zdrowy styl życia. Współpracujemy z firmą Tarczyński S.A. — innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce.

Okres zbierania zgłoszeń

do 30.09.2026 r.

Tryb pracy

  • tryb stacjonarny — praca w Ujeźdźcu Małym (gmina Trzebnica)

Obszar

  • technologia żywności
  • technologia produkcji
  • biotechnologia
  • mikrobiologia
  • chemia

Zadania

  • Udział w przygotowaniu i prowadzeniu procesów technologicznych oraz produkcyjnych.
  • Udział w rozwiązywaniu bieżących problemów technologicznych i wdrażaniu usprawnień procesów.
  • Współudział w opracowywaniu i aktualizacji dokumentacji technologicznej oraz laboratoryjnej.
  • Wykonywanie analiz oraz działań zgodnie z obowiązującymi procedurami i standardami jakości.
  • Wsparcie zespołu badawczo-rozwojowego w realizacji projektów R&D.
  • Wsparcie przy monitorowaniu przebiegu procesów produkcyjnych oraz analizie ich parametrów.
  • Utrzymanie sprawności sprzętu oraz właściwa organizacja i gospodarowanie zasobami laboratoryjnymi i produkcyjnymi, w tym dbanie o wspólną przestrzeń roboczą.
  • Praca z literaturą naukową i branżową oraz analiza dostępnych rozwiązań technologicznych.
  • Realizacja prac laboratoryjnych z zakresu mikrobiologii i procesów biotechnologicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (technologia żywności, technologia produkcji, biotechnologia, mikrobiologia, chemia lub kierunki pokrewne).
  • Podstawowa wiedza z zakresu procesów technologicznych oraz analiz laboratoryjnych.
  • Zainteresowanie technologią produkcji oraz procesami przemysłowymi.
  • Dokładność, skrupulatność i dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy zespołowej w środowisku R&D i produkcyjnym.
  • Gotowość do wykonywania zarówno prac laboratoryjnych, jak i technologicznych na instalacjach pilotażowych oraz produkcyjnych.
  • Umiejętność pracy z literaturą naukową i branżową.
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji oraz raportów z prowadzonych prac.
  • Język angielski na poziomie minimum B2.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej w obszarze technologii żywności, biotechnologii, mikrobiologii lub chemii.
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z technologią produkcji, Lean Management lub 5S.
  • Znajomość zasad dokumentowania wyników badań oraz prowadzenia dokumentacji technologicznej.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania
  • przyjazną atmosferę pracy
  • kawę, herbatę
  • parking dla pracowników

Możliwe benefity po nawiązaniu dłuższej współpracy

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie i in.

Jesteśmy dostępni pod adresem: biuro@f4ftech.com

Prosimy o umieszczenie w CV/liście motywacyjnym poniższej klauzuli 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Food4Future Technologies Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Informacje prawne
1) Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w Państwa CV oraz liście motywacyjnym jest Food4Future Technologies Sp. z o.o. z siedzibą ul.  Gajowa 5, 55-095 Byków, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000683687, NIP: 5833252099, REGON: 367605687, w imieniu i na rzecz którego działa Katarzyna Pala – Prezes Zarządu, Nordoy Per Kristian – Wiceprezes Zarządu oraz Tomasz Gondek – Wiceprezes Zarządu.
2) Państwa dane osobowe przetwarzane będą do celów rekrutacji na aplikowane stanowisko oraz dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
3) Powyższe oznacza, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku – w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L Nr 119 str. 1), zwanego dalej „Rozporządzeniem”.
4) Odbiorcami Państwa danych osobowych będą pracownicy oraz współpracownicy administratora zakresie niezbędnym do realizacji celów przetwarzania.
5) Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
6) Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
7) W zakresie oraz na zasadach wynikających z Rozporządzenia posiadają Państwo:
  1. a) na podstawie art. 15 Rozporządzenia ma prawo dostępu do danych osobowych;
  2. b) na podstawie art. 16 Rozporządzenia ma prawo do sprostowania danych osobowych;
  3. c) na podstawie art. 17 Rozporządzenia ma prawo do usunięcia danych, z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 17 ust. 3 Rozporządzenia;
  4. d) na podstawie art. 18 Rozporządzenia ma prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 Rozporządzenia;
  5. e) na podstawie art. 20 Rozporządzenia ma prawo do przenoszenia danych;
  6. f) na podstawie art. 21 ust. 2 Rozporządzenia Usługobiorca ma prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w dowolnym momencie.
8) Mają Państwo prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania  którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, poprzez kontakt z administratorem.
9) Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.
10) Podanie przez Państwo danych osobowych nie wynika z żadnego obowiązku prawnego oraz jest dobrowolne.
11) Państwa dane będą przetwarzane zarówno w sposób niezautomatyzowany.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.