Płatny Staż w Dziale Konstrukcji 344 wyświetleń31 applications

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie modeli 3D, rysunków 2D oraz obliczeń CAE;
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją w trakcie procesu projektowania;
  • usprawnianie procesów inżynieryjnych poprzez adaptację rozwiązań informatycznych.

Oferujemy

  • płatny staż w firmie międzynarodowej;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • umowę zlecenie na rok (z możliwością przedłużenia do dwóch lat);
  • możliwość przejścia na umowę o pracę po zakończeniu stażu;
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia;
  • współpracę z ekspertami w swojej branży;
  • możliwość pisania pracy dyplomowej na podstawie realizowanego projektu stażowego;
  • elastyczny grafik;
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

  1. student lub absolwent wyższych studiów (preferowany wydz. Mechaniczny PWr);
  2. umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej 2D i 3D;
  3. znajomość oprogramowania i systemów CAD / PDM –  : Creo Parametric, CATIA, NX  oraz Windchill;
  4. znajomość programów MS Office;
  5. komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  6. otwartość na nowe zadania, pomysłowość, kreatywność;
  7. samodzielność w działaniu;
  8. chęć poszerzania wiedzy oraz zdobywania praktycznych doświadczeń.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.