Specjalista ds. Rozwoju Obróbki Skrawaniem 216 wyświetleń2 applications

Zakres obowiązków

  • Wsparcie projektowe, techniczne i technologiczne przy wdrażaniu modułów obróbki skrawaniem
  • Dobór narzędzi i parametrów obróbczych dla optymalizacji procesów wiercenia, gwintowania i frezowania.
  • Współpraca z zespołem technicznym w celu integracji modułów obróbki skrawaniem z obecnymi maszynami
  • Nadzorowanie i koordynacja testów oraz wdrażanie poprawek w procesach produkcyjnych.
  • Monitorowanie i analiza wyników testów, sugerowanie ulepszeń w procesach.
  • Współpraca z dostawcami wybranych rozwiązań technicznych

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dużą samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość rozwoju i kontaktu z nowoczesnymi technologiami
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, inżynieria produkcji.
  • Doświadczenie w branży CNC.
  • Wiedza na temat najlepszych praktyk, narzędzi i parametrów dla obróbki skrawaniem.
  • Wiedza na temat zasad konstrukcji i doboru komponentów potrzebnych do budowy modułów wiercenia, gwintowania, frezowania
  • Znajomość automatycznych systemów wymiany narzędzi

Kontakt dla kandydatów z Ukrainy:

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.