Technik/Inżynier Serwisu/StażystaNowy 45 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii na obiektach centralowych telefonii komórkowej
  • Wykonywanie przeglądów okresowych obiektów centralowych telefonii komórkowej
  • Wykonywanie modernizacji sprzętu i okablowania na obiektach centralowych telefonii komórkowej
  • Dyżury telefoniczne oraz koordynacja prac związanych z utrzymaniem obiektów centralowych telefonii komórkowej
  • Konfiguracja i rekonfiguracja sprzętu na obiektach centralowych telefonii komórkowej
  • Logistyka sprzętowo-magazynowa
  • Prace związane z wdrażaniem nowych technologii w branży telekomunikacyjnej
  • Integracja z siecią nowych elementów sieciowych

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole w ramach międzynarodowego holdingu VINCI
  • Stabilność zatrudnienia – średni staż pracy to ponad 6 lat
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość uczestnictwa w projektach zagranicznych

Wymagania

  • Znajomość systemów telefonii komórkowej
  • Sprawna obsługa komputera w zakresie FTP, Telnet, TCP/IP itp.
  • Chęć uczenia się oraz zdobywania doświadczenia w projektach telekomunikacyjnych
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Dyspozycyjność i mobilność
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w projektach związanych z sieciami telekomunikacyjnymi
  • Wykształcenie kierunkowe (telekomunikacja, automatyka, elektryka, elektrotechnika, informatyka)
  • Uprawnienia SEP do 1 [KV]
  • Znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy

  • Katowice

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.