34 Akademickie Targi Pracy ON-LINE 17-18 marca 2021

Fundacja Manus wraz z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej zapraszają do udziału w kolejnej, 34 edycji Akademickich Targów Pracy ONLINE, które odbędą się 17 – 18 marca 2021 r.

Targi są 2-dniowe, gdzie pierwszy dzień to dzień inżynierski, natomiast drugi dzień to firmy z sektora IT.

Podstawowe informacje:
  • Targi będą odbywać się w dniach 17-18 marca (śr-czw) w godzinach 11:00-17:00
  • Dzień pierwszy 17 marca to DZIEŃ INŻYNIERSKI
  • Dzień drugi 18 marca to DZIEŃ IT
  • 34 edycja Akademickich Targów Pracy odbywa się w formule ON-LINE na dedykowanej platformie. Platforma została stworzona specjalnie
    na potrzeby ATP. Zawiera szereg funkcjonalności umożliwiających prezentację firmy, przeprowadzenie webinaru, funkcję czatu i rozmowy video oraz aplikowania na zamieszczone oferty bezpośrednio do systemów rekrutacyjnych pracodawców. Platforma nawiązuje graficznie do tradycji targów, które stacjonarnie odbywają się
    w charakterystycznym budynku Politechniki Wrocławskiej C-13, popularnie zwanym Serowcem.
  • Stoiska pracodawców będą rozmieszczone na wirtualnej mapie, z oznaczeniem loga firmy. Jednocześnie studenci będą mogli wyszukać pracodawcę za pomocą listy pracodawców, umożliwiającej filtrowanie według branż.
  • Studenci mogą dodawać do ulubionych: pracodawców, oferty oraz webinary prowadzone przez wystawców. Platforma umożliwia filtrowanie ofert pracy jak również i pracodawców.
  • Pracodawca po wypełnieniu formularza i odesłaniu podpisanego zgłoszenia otrzymuje dane dostępowe do platformy. Od dnia 8 marca zostanie udostępniona możliwość urządzania wirtualnych stoisk
    tj. przesyłanie plików i danych, które będą prezentowane podczas targów.
  • Po zakończeniu targów wirtualne stoiska wraz z wszystkimi zamieszczonymi informacjami będą dostępne dla studentów
    i absolwentów przez dwa tygodnie. Funkcje czatu i rozmów video będą aktywne tylko podczas trwania ATP.
Zapraszamy do udziału!

OFERTA