35 Akademickie Targi Pracy

*ENGLISH DESCRIPTION BELOW*

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademickich Targów Pracy, wspólnego przedsięwzięcia Fundacji Manus oraz Biura Karier Politechniki Wrocławskiej.

Nasz projekt realizujemy z myślą o studentach i absolwentach Politechniki Wrocławskiej.

35. Akademickie Targi Pracy to wspaniała okazja do kontaktu i rozmów z potencjalnymi pracodawcami w przyjaznej atmosferze podczas rozmów w wirtualnych pokojach.

Kiedy: 17 listopada 2021, 10:00 – 16:00

Oprócz tego będziecie mogli wziąć udział w webinarach on-line w dniach 16, 18, 19 listopada.

Dołącz do wydarzenia i nie przegap zapisów na spotkania z pracodawcami.

ZAREJESTRUJ SIĘ na Akademickie Targi Pracy i bądź na bieżąco.

Zapraszamy.

Fundacja Manus

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej

——–

We cordially invite you to the next edition of the Academic Job Fair, a joint venture of the

Manus Foundation and the Career Office of Wroclaw University of Science and Technology.

Our project is carried out for students and graduates of Wroclaw University of Science and Technology.

The Academic Job Fair is a great opportunity for direct contact in a friendly atmosphere and discussions with Potential employers during interviews in virtual rooms.

Participation in the Fair is a guarantee of reaching students and graduates of Wroclaw University of Science and Technology.

When: 17 November 2021, from 10:00 am to 4 pm.

In addition, you could take part in online webinars on 16, 18, 19 November.

Join an event.

REGISTER for the event and don’t miss out an interesting meetings with employers.

See you soon.

Fundacja Manus