Rekrutacja do Nokia Academy XVII we Wrocławiu

Jeśli jesteś osobą ambitną, szybko się uczysz i chciałabyś lub chciałbyś spróbować swoich sił w IT, Nokia Academy jest dla Ciebie.

Czym jest Nokia Academy? Jest to projekt rekrutacyjno-szkoleniowy, który składa się z cyklu intensywnych, bezpłatnych zajęć, które we Wrocławiu skupione są wokół dwóch profili:


– testowania oprogramowania
– programowania w języku C++

Spotkania będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (16:30-18:30), od 24 stycznia aż do 6 kwietnia 2022. Kurs składa się z wykładów, interaktywnych warsztatów oraz konsultacji z trenerami. Aby lepiej Cię poznać oraz weryfikować postępy poczynione w trakcie projektu, zaprosimy Cię również do udziału w egzaminach ustnych i pisemnych.


Najlepszym absolwentom programu oferujemy współpracę z nami na stałe! Czego od Ciebie oczekujemy? Zależnie od profilu, warto zapoznać się z takimi zagadnieniami jak:


• testowanie oprogramowania – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z jednego z poniższych obszarów: Linux, języki skryptowe, telekomunikacja, sieci TCP/IP, metodologia testowania;
• programowanie C++ – wymagana przynajmniej podstawowa wiedza z programowania w języku C++; plusem dla kandydata będzie znajomość: Linux, telekomunikacji, zagadnień z obszaru matematyki i algorytmiki, przebyte kursy i szkolenia z C++

Dodatkowym atutem będą rozpoczęte lub ukończone studia kierunkowe związane z telekomunikacją, lub pokrewnymi kierunkami technicznymi, a także wszelkie kursy i szkolenia, które podjąłeś lub podjęłaś w celu rozpoczęcia swojej przygody z przebranżowieniem.
Warunkiem udziału w szkoleniu jest posiadanie własnego komputera. Konieczne jest także co najmniej średnie wykształcenie oraz umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim oraz polskim.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 10 stycznia! Aby dokonać zgłoszenia zaaplikuj na interesujący Cię profil przez naszą stronę internetową:

Profil C++: https://aluperf.referrals.selectminds.com/…/nokia…

Profil testerski: https://aluperf.referrals.selectminds.com/…/nokia…

Informację zwrotną dotyczącą Twojej aplikacji otrzymasz 13 stycznia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z: academy.wroclaw@nokia.com