Strona główna Events Seminarium z przemysłem: Perspektywa odnawialnych źródeł energii na przestrzeni lat.

Dziekan Wydziału Elektrycznego, Prof. Waldemar Rebizant, we współpracy z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej oraz Katedrą Maszyn, Napędów i Pomiarów Elektrycznych Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej, zaprasza pracowników, doktorantów i studentów do udziału w Seminarium z Przemysłem.

Gościem seminarium będzie: Klaudia Stec Dyrektor ds. HR oraz Artur Wojtysiak Dyrektor techniczny.

Termin:

14.12.2021 (wtorek/ piątek dydaktyczny) o godzinie 15:15 w formie zdalnej na platformie zoom

Link do spotkania na końcu ogłoszenia.

Temat: Perspektywa odnawialnych źródeł energii na przestrzeni lat.

• Tematyka odnawialnych źródeł energii

OZE, jako elementy do wdrożenia w celu poprawy efektywności energetycznej tj. wygenerowania oszczędności i zmniejszenia kosztów utrzymania obiektów klientów indywidualnych oraz biznesowych.

• Prezentacja produktów OZE:
  • jakie produkty zaliczają się do kategorii OZE (instalacje PV, pompy ciepła, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, Blue Boson)
  • jak działają
  • jak pomagają człowiekowi
  • co robią dla planety

Weszliśmy na polski rynek z nowym produktem – innowacyjną technologią Blue Boson. To nie tylko rewolucja w zarządzaniu zasobami wody, której zasoby regularnie się zmniejszają, a jakość pogarsza się w dynamicznym tempie. Obecnie potrafimy sterować obiegiem wody, uzdatniać ją, oczyszczać i udrażniać instalacje likwidując tzw. inkrusty – osady, co zasadniczo wpływa na zmniejszenie zapotrzebowania na energię przeznaczaną na ogrzewanie i chłodzenie. To samo dotyczy gazu, jako nośnika energii.

Prezenter:

Artur Wojtysiak Dyrektor techniczny firmy Wolna Energia

Charakter spotkania:

otwarty dla pracowników, doktorantów, studentów PWr.

Informacji organizacyjnych udziela dr hab. inż. Piotr Serkies, tel. 71 320 33 59, email:  piotr.serkies@pwr.edu.pl

—————————————————————————————————————–

Seminarium z Przemysłem – Wolna Energia Sp. z o.o