40. Akademickie Targi Pracy

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Akademickich Targów Pracy, wspólnego przedsięwzięcia Fundacji Manus oraz Biura Karier Politechniki Wrocławskiej.
Nasz projekt realizujemy z myślą o studentach i absolwentach Politechniki Wrocławskiej.

Akademickie Targi Pracy odbędą się w formie stacjonarnej w budynku C-13 przy Wyb. S. Wyspiańskiego 23-25.

12 marca 2024 r. Dzień I- inżynierski skierowany do studentów i absolwentów wszystkich kierunków inżynierskich

13 marca 2024 r. Dzień II – strefa IT  oraz strefa inżynierska dedykowany również studentom kierunków informatycznych, teleinformatycznych  oraz kierunków inżynierskich.

40 Akademickie Targi Pracy to wspaniała okazja do kontaktu i rozmów z potencjalnymi pracownikami w przyjaznej atmosferze podczas rozmów na kampusie uczelni. Udział w Targach jest gwarancją dotarcia z ofertami pracy do studentów i absolwentów Politechniki Wrocławskiej.
Dochód uzyskany z organizacji Akademickich Targów Pracy przeznaczamy na wsparcie studenckiej działalności naukowej i kulturalnej.

Zapraszamy do zapoznania się poniżej z pełną ofertą uczestnictwa.

Formularz aktywny od 8 stycznia 2024