Projektant – Elektronik 116 wyświetleń

Kim jesteśmy?

Brookvent Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z kapitałem zagranicznym, z wieloletnim doświadczeniem, zajmującym się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań wentylacyjnych dla szerokiej grupy odbiorców. Obszar naszego działania poszerza się wraz z rozwojem firmy i obecnie zaczyna wykraczać poza Europę.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Projektant – Elektronik
miejsce pracy: Trzebnica

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (Robotyka i Automatyka, Elektrotechnika, Mechanika i Budowa Maszyn Energetycznych i pokrewne),
  • Doświadczenie w projektowaniu w programach CAD (preferowany Solidworks),
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego- konieczność współpracy online z HQ w Irlandii Płn. oraz innymi oddziałami firmy,
  • Znajomość komponentów elektronicznych, elektrycznych oraz umiejętność czytania i projektowania schematów elektronicznych i elektrycznych,
  • Umiejętność montażu/demontażu komponentów elektronicznych i elektrycznych,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Umiejętność identyfikacji problemów i przyczyn ich wystąpienia,
  • Wysoki poziom zdolności analitycznego myślenia, planowania, rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji.

Oferujemy:

• miłą atmosferę,
  • stabilną pracę w zespołach profesjonalistów,
  • niezbędne narzędzia i przeszkolenie,
  • możliwości awansu i rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji,
  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie dodatkowe itp.).

Zadania i obowiązki:

• Opracowywanie modeli i prototypów urządzeń wentylacyjnych,
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi w sprawach elektronicznych i elektrycznych,
  • Dobór odpowiednich komponentów elektrycznych i elektronicznych,
  • Testowanie i optymalizacja układów elektronicznych oraz urządzeń wentylacyjnych,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej projektowanych wyrobów,
  • Projektowanie układów elektronicznych do sterowania urządzeniami wentylacyjnymi,
  • Opracowywanie schematów elektrycznych i obwodów PCB projektowanych wyrobów,
  • Opracowanie nowych procedur kontroli jakości układów elektronicznych oraz elektrycznych, samodzielnie oraz we współpracy z zewnętrznymi podmiotami,
  • Szkolenie pracowników montażu w zakresie wdrażanych produktów i standardów,
  • Wsparcie zespołu w sprawach związanych ze sterownikami, elektryką ogólną,
  • Raportowanie postępów z prac projektowych oraz komunikowanie o zaistniałych problemach,
  • Współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BROOKVENT Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Trzebnicy, ul Milicka 51c.
Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane dla potrzeb postępowania rekrutacyjnego na
podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe będą przechowywane przez okres postępowania rekrutacyjnego i nie dłużej niż 30 dni od dnia jego zakończenia lub do chwili wycofania zgody na przetwarzanie.
Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych
osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnemu podmiotowi zewnętrznemu.
Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w takim zakresie, w jakim wynika to z
obowiązujących przepisów prawnych. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.
szczegóły naszej polityki znajdują się pod linkiem

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.