SPECJALISTA DS. TELETECHNICZNYCH SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA 82 wyświetleń

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: SPECJALISTA DS. TELETECHNICZNYCH SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA

Zakres zadań na stanowisku:

• pełnienie bezpośredniego nadzoru nad systemami bezpieczeństwa (CCTV, KD, SSWiN), iMonnit, BMS itp.
  • znajomość układów automatyki w zakresie wentylacji, węzłów cieplnych, stacji uzdatniania wody, monitoringu temperatur, poczty pneumatycznej, sieci LAN – będzie dodatkowym atutem
  • wykonywanie prac przygotowawczych do realizacji robót, tj. sprawdzanie, weryfikacja i opiniowanie dokumentacji projektowej i powykonawczej, określenie zakresu robót
  • kontrolowanie i koordynacja przebiegu prac realizowanych przez wykonawców zewnętrznych
  • weryfikacja zgodności przebiegu prac z dokumentacją i harmonogramem robót wykonawcy
  • zgłaszanie wad lub usterek stwierdzonych w okresie realizacji i odbiorów oraz kontrola nad ich usuwaniem
  • wydawanie opinii technicznych w zakresie systemów bezpieczeństwa

Oczekiwania wobec kandydatów:

• wykształcenie  ŚREDNIE TECHNICZNE
  • doświadczenie w pracy MIN.  3 LATA
  • znajomość SYSTEMÓW BEZPIECZŃSTWA
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy,

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie
  • umowę o pracę
  • dodatkowe benefity (Karta Multisport)

Wymagane dokumenty od kandydata: CV

Miejsce i termin składania dokumentów aplikacyjnych:

Dział Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego, ul. Borowska 213; 50-556 Wrocław
(poziom -1, pok.-1.24) lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@usk.wroc.pl w terminie do 06.09.2024.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

W przypadku podania danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa, uprzejmie prosimy o załączenie klauzuli zgody o przedmiotowej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu  , ul. Borowska 213, 50-556 Wrocław , nr KRS 0000136478, NIP 898-18-16-856, REGON 000289012 moich danych osobowych zawartych w przekazanych dokumentach aplikacyjnych w celu niezbędnym dla przeprowadzenia niniejszej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i  Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, w skrócie RODO)”.

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.