Aircom Automotive Sp. Z o.o. Sp.k. 1962 wyświetleń

Obserwuj

Firma nie ma jeszcze żadnych aktywnych ogłoszeń

Aircom Automotive Sp. Z o.o. Sp.k.

O nas

Aircom Group to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji zestawów naprawczych do opon w skład których wchodzą kompresory i butelki z uszczelniaczem. Nasze biura działają w Europie, Azji i Ameryce Północnej i Południowej.

 

Najważniejszymi spółkami w ramach grupy są Aircom Automotive, Aircom General Engineering, Aircom Group, Aircom Automotive Systems, Aircom Plastic Chemistry Technologies oraz chińska spółka Nanjing Aircom Automotive Technology Co. Ltd.

 

Obecnie główna siedziba spółki oraz produkcja zestawów obejmujących kompresory i uszczelniacze znajdują się w Pietrzykowicach, w Polsce. W Nankinie, w Chinach, rozwija się biuro oraz zakład produkcyjny, który dostarcza zestawy naprawcze na rynek azjatycki, a dwa kolejne centra będą rozwijane w Meksyku i Indiach aby zaspokoić rosnące potrzeby naszych klientów na całym świecie.

 

Wszystko albo nic- zawsze bądź pierwszy!

 

To zdanie inspiruje nas, gdy zaczynamy nowy projekt. Jesteśmy wysoko cenieni przez naszych klientów za nasze innowacje, optymalizacje kosztów, wysoką jakość i niezawodność. Nasz sukces opiera się na indywidualnie ukierunkowanej współpracy opartej na zasadach partnerstwa.

 

Office Photos

************