Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. 1655 wyświetleń

Obserwuj

Firma nie ma jeszcze żadnych aktywnych ogłoszeń

Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o.

O nas

Canon Ophthalmic Technologies jest częścią Grupy Canon Inc. z siedzibą w Japonii, światowego lidera nowoczesnych rozwiązań obrazowania. Należymy do oddziału Canon Systemy Medyczne, gdzie dzięki naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu w rozwoju specjalistycznego oprogramowania, stanowimy kluczowego dostawcę oprogramowania do nowoczesnych urządzeń diagnostyki okulistycznej, produkowanych w Japonii.
Podchodzimy kompleksowo do procesu rozwoju oprogramowania, rozpoczynając od prac badawczych w zakresie nowych technologii w naszym centrum Badań i Rozwoju znajdującym się przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, poprzez wieloetapowe wytwarzanie i walidację oprogramowania w naszej siedzibie we Wrocławiu na obsłudze serwisowej kończąc.
W naszych dwóch oddziałach, w Toruniu i we Wrocławiu, zatrudniamy wysokiej klasy inżynierów, którzy swoją wiedzą ekspercką i doświadczeniem wspierają proces rozwoju, walidacji i wdrażania specjalistycznego oprogramowania wspierającego pracę klinik okulistycznych i szpitali na całym świecie w obszarze zarządzania danymi pacjenta oraz zaawansowanej diagnozy w zakresie obrazowania, obsługującego okulistyczne urządzenia medyczne firmy Canon takie jak Fundus Camera, Tomograf OCT, który uznaje się za najlepsze tego rodzaju urządzenie na rynku.