DINO POLSKA S.A. 1378 wyświetleń

Obserwuj

DINO POLSKA S.A.

O nas

Dino to ogólnopolska sieć oraz wiodący gracz w perspektywicznym i rosnącym segmencie średniej wielkości supermarketów zlokalizowanych w pobliżu miejsc zamieszkania klientów. Dino to także jedna z najszybciej rosnących sieci, pod względem liczby sklepów i wartości sprzedaży, na całym rynku handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce.

Lokalizacja sklepów Dino

Sieć Dino rozwija się dynamicznie – liczba sklepów wzrosła ze 111 na koniec 2010 r. do 2 156 na koniec 2022 r. Sklepy Dino są dostępne na terenie całej Polski w lokalizacjach dogodnie dostępnych dla klientów. Markety Dino są otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:30 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8:30 do 20:00.

Oferta Dino

Dzięki znakomicie dopracowanej sieci logistycznej, opartej własnych centrach dystrybucyjnych kilka tysięcy produktów, w większości świeżych oraz pod znanymi markami, w tym pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych, trafia zawsze na czas do wszystkich naszych marketów. Bogata oferta mięs i wędlin wyróżnia nas na tle konkurencji. Każdy sklep Dino posiada stoisko mięsne z obsługą, w którym można kupić wysokiej jakości mięsa, wędliny oraz przetwory mięsne dostarczane przez zakład mięsny Agro-Rydzyna.

Strategia

Strategia Dino zakłada dalszy wzrost poprzez skoncentrowanie się na trzech kluczowych obszarach: kontynuacja szybkiego organicznego wzrostu liczby sklepów, kontynuacja wzrostu przychodów ze sprzedaży w istniejącej sieci sklepów (LFL), konsekwentna poprawa rentowności. Zamiarem Dino Polska jest realizacja strategii wzrostu poprzez dalsze wykorzystywanie mocnych stron Dino Polska i jej przewag konkurencyjnych. W realizacji celów biznesowych Dino Polska bierze pod uwagę ryzyka związane z wpływem prowadzonej działalności na klimat, jak i wpływem klimatu na obrany przez Dino Polska model biznesowy. Oszczędne i racjonalne gospodarowanie zasobami naturalnymi jest wpisane w kulturę organizacyjną Spółki, a realizowana strategia za cel stawia stopniowe ograniczanie wpływu działalności Grupy Dino Polska na środowisko naturalne.

Naszą misją jest być najbliżej Ciebie!

Chcemy być najbliżej Ciebie, najbliżej Twoich potrzeb. Specjalnie dla Ciebie zapewniamy przyjazną atmosferę, fachowy i pomocny personel oraz szeroki wybór najwyższej jakości towarów w doskonałych cenach. Dzień po dniu dbamy, by nasze markety spełniały oczekiwania każdego – nawet najbardziej wymagającego – klienta. W naszych sklepach każdy znajdzie bogatą ofertę asortymentu, dla komfortu przejrzyście ułożoną na półkach. Dbamy, by zakupy w Dino były wygodne dla każdego, dlatego nasze markety tworzymy od podstaw, dostosowując je do potrzeb i oczekiwań klientów. Siłą naszego sukcesu jest świeżość i jakość towaru, a gwarancję temu dają codzienne dostawy warzyw, owoców oraz mięsa i wędlin. Wierzymy, że zadowolenie naszego personelu przekłada się na satysfakcję klienta, dlatego dbamy o naszych pracowników i komfort ich pracy. Dzięki temu codziennie możemy zapewnić najwyższe standardy jakości obsługi. Fachowy i miły personel oraz nowoczesny system kasowy sprawiają, że obsługa jest sprawna i szybka. Jesteśmy najbliżej Twoich potrzeb, jesteśmy najbliżej Ciebie!

Office Photos