DRÄXLMAIER Group 603 wyświetleń

Obserwuj

Firma nie ma jeszcze żadnych aktywnych ogłoszeń

DRÄXLMAIER Group

O nas

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 72 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

 

WE CREATE CHARACTER – Innowacje grupy DRÄXLMAIER nadają charakter samochodom klasy premium na całym świecie. Jako partner systemowy znanych producentów samochodów, takich jak Audi, BMW, Jaguar, Land Rover, Maserati, Mercedes-Benz, MINI, Porsche i VW oraz kalifornijskich producentów samochodów, opracowujemy i produkujemy kompleksowe systemy wiązek elektrycznych, centralne części elektryczne i elektroniczne, ekskluzywne wnętrza i systemy przechowywania dla elektromobilności. Dostarczamy cały łańcuch procesów, od pierwszego pomysłu, poprzez rozwój i proces produkcyjny, aż po dostawę just in sequence do naszych klientów.

Fascynacja motoryzacją jest tym, co znamionuje nasze produkty i motywuje naszych pracowników. Wraz z pasją do motoryzacji i entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe, ich zaangażowanie jest doskonałym warunkiem znalezienia stale nowych, inteligentnych i zrównoważonych sposobów kształtowania charakteru samochodu.
W DRÄXLMAIER młodzi profesjonaliści mogą rozwijać swoją karierę w przemyśle samochodowym. Osoby z doświadczeniem zawodowym znajdą w naszej firmie nowe wyzwania i indywidualne sposoby na dalszy rozwój. Jako przedsiębiorstwo rodzinne zarządzane przez właściciela czujemy się szczególnie zobowiązani wobec naszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że odpowiedzialny, długofalowy sposób myślenia jest niezbędny dla osiągnięcia sukcesu gospodarczego.

Oferujemy atrakcyjne stanowiska, szczególnie w dziedzinie techniki, inżynierii i informatyki.

Office Photos