EDAXO sp. z o.o. 714 wyświetleń

Obserwuj

Firma nie ma jeszcze żadnych aktywnych ogłoszeń

EDAXO sp. z o.o.

O nas

Jesteśmy zgranym zespołem, tworzącym sklep internetowy Edaxo.pl. Od ponad 12 lat prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy produktów wyposażenia wnętrz: funkcjonalne i użyteczne artykuły do mieszkań, restauracji, biur i hoteli. Od początku konsekwentnie przebyliśmy drogę od małego sklepu do jednego z liderów polskiego e-commerce. Obecnie działamy także w innych krajach Europy.

Logistykę wysyłki zamówień realizujemy z nowoczesnego kompleksu magazynowego we Wrocławiu, a nasze biura mieszczą się w samym centrum miasta.

 

Jak się u nas pracuje?

Nasze motto >>> „Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość – już po niej.” H. Ford <<< Jesteśmy firmą z pomysłem i sukcesem, która świadomie unika korporacyjnej sztywności.

Dzień w firmie

  • Dokładamy starań, aby ludzie potrafili i chcieli wymieniać się opiniami, pomysłami i wsparciem.
  • Nieustanne udoskonalanie firmy przez nas samych, nie pozwala nam popaść w rutynę, dzięki czemu stale zdobywamy nowe doświadczenia.
  • Szanujemy się wzajemnie, gdyż mamy świadomość wagi zdania każdego z nas, zawsze cenimy pomysły i zaangażowanie współpracowników.
  • Pracujemy zespołowo, to najlepsza metoda do osiągnięcia sukcesu.
  • Dbamy o zadowolenie z warunków pracy.