Firma M&J spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 1341 wyświetleń

Obserwuj

Liczba dodanych ofert pracy przez Firma M&J spółka z ograniczoną odpowiedzialnością: 10

Firma M&J spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

O nas

Jesteśmy jedną z nowocześniejszych firm specjalizujących się w budowie hal przemysłowych dopasowanych
do potrzeb klienta.

Większość inwestycji realizujemy w systemie Zaprojektuj i Wybuduj, gdzie krok po kroku zmierzamy z Inwestorem przez cały proces inwestycyjny, począwszy od pomocy w znalezieniu działki, poprzez formalności urzędowe i procedurę procesu projektowego, aż po samą budowę i odbiory.

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy Astron, europejskiego lidera w dziedzinie prefabrykowanych hal stalowych. Hale stalowe Astron zapewniają nieograniczone możliwości konstrukcyjne, które pozwalają na stworzenie budynków Twoich marzeń. Niezależnie jakie jest przeznaczenie obiektu, wzniesiony zostanie on na miarę Twoich potrzeb.

Naszym atutem jest własne biuro projektowe. Dzięki niemu mamy pełną kontrolę nad planowaną inwestycją. Projektując, myślimy nie tylko o przeznaczeniu bieżącym obiektu ale również „z tyłu głowy” mamy ewentualną, przyszłą rozbudowę. Na tym etapie podpowiadamy różnego rodzaju rozwiązania. Nie tylko techniczne ale również wizualne.

Firma M&J, jako nieliczna, posiada ogromną bazę sprzętową. Własny park maszynowy daje gwarancję terminowości, dobrej organizacji pracy oraz wysokiej jakości wykonywania wszystkich prac. Dzięki temu firma jest liderem na rynku od 18 lat.

Office Photos