Grupa RB Inwest Sp. z o.o. 1062 wyświetleń

Obserwuj

Firma nie ma jeszcze żadnych aktywnych ogłoszeń

Grupa RB Inwest Sp. z o.o.

O nas

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem ponad 60 architektów, projektantów i inżynierów, który zaprojektował do tej pory ponad 600 różnych obiektów w całej Polsce.

Obecność na rynku od 2007 roku pozwoliła nam zbudować markę i zyskać know-how w dużych inwestycjach komercyjnych, sieciowych, a także handlowych. W naszym portfolio znaleźć można również szereg indywidualnych projektów użyteczności publicznej, mieszkaniowych, logistycznych, magazynowych oraz przemysłowych.

Nasze doświadczenie, skuteczność oraz solidność mogą potwierdzić nasi wieloletni partnerzy: Kaufland, Lidl, Netto, Tesco, Jeronimo Martins Dystrybucja, Aldi, Bricoman, Action, Saller, Immofinanz, Napollo, P.A. Nova, Trei, a także wielu deweloperów oraz generalnych wykonawców.

Projektujemy obiekty silnie osadzone w kontekście i przemyślanych ramach projektowych. Uważamy, że najlepsze realizacje powstają w zespole, dzięki umiejętnemu połączeniu indywidualnych talentów i specjalizacji każdego z nas. Poprzez model pracy w ramach grup projektowych posiadamy umiejętność dostosowania się do wymagań małych, jak i dużych projektów.

Office Photos