Is-Polska Sp. z o.o. 729 wyświetleń

Obserwuj

Firma nie ma jeszcze żadnych aktywnych ogłoszeń

Is-Polska Sp. z o.o.

O nas

IS-Polska Sp. z o.o. Industrialesud jest grupą międzynarodową, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się grupą, permanentnie zaangażowaną w pogoń za zaspokojeniem potrzeb tzw. car makers.

Spółka IS-Polska Sp. z o.o. została założona w 2004 roku, specjalizuje się w wysoko wyspecjalizowanej produkcji średnio oraz wielkoseryjnej wyrobów dla przemysłu motoryzacyjnego w kategorii wyposażenia wewnętrznego w segmencie podsufitek samochodowych. IS-Polska działa w oparciu o System Zarządzania Jakością PN EN ISO 9001:2015 oraz  zarządzania jakością dla sektora motoryzacyjnego IATF 16949:2016. Niniejsze normy wymagają spełnienia restrykcyjnych standardów jakościowych, tak więc IS-Polska zobowiązany jest do prowadzenia polityki ciągłego doskonalenia.

Is-Polska Sp. z o.o. prowadzi działalność badawczo-rozwojową, które opiera się opiera się na opracowywaniu i udoskonalaniu dedykowanych procesów produkcyjnych w celu wdrożenia do seryjnej produkcji nowych produktów (prototypów), realizowanych dla Klientem z przemysłu motoryzacyjnego. Nowe produkty muszą spełniać restrykcyjne wymagania w zakresie wytrzymałości, bezpieczeństwa, funkcjonalności i zgodności z IATF 16949. Przedsiębiorstwo prowadzi m.in.. prace polegające na udoskonalaniu technologii poprzez projektowanie modyfikację maszyn i urządzeń, prace optymalizacyjne oraz wdrażanie dedykowanych narzędzi produkcyjnych. Realizowane prace rozwojowe wpisują się w rozwój technik obróbkowych materiałów używanych do produkcji, technologii i inżynierii produkcji oraz metod kontroli jakości.