IT-Dev Sp. z o.o. 882 wyświetleń

Obserwuj

Firma nie ma jeszcze żadnych aktywnych ogłoszeń

IT-Dev Sp. z o.o.

O nas

Skutecznie realizujemy i wdrażamy najbardziej złożone technologicznie rozwiązania oparte o platformę SharePoint i Office 365. Jesteśmy wizjonerami w projektowaniu dedykowanych portali intranetowych. Wykonany przez nas intranet zdobył nagrodę Intranet Desing Annual 2015 Award przydzielaną przez renomowaną firmę doradczą Nielsen Norman Group, jako pierwszy polski intranet w 15-letniej historii tego konkursu. Jesteśmy pierwszą polską firmą dwukrotnie uhonorowaną tytułem Partnera Roku Microsoft w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.  Rozwijamy się razem z pracownikami, których wiedza i potencjał rośnie wraz z firmą.

Pracuje dla nas zespół pasjonatów, certyfikowanych specjalistów technologii SharePoint. Wdrożenia realizujemy samodzielnie, pod własną marką IT-Dev. Stawiamy na jakość wytwarzanych produktów, oddając w ręce Klientów funkcjonalne portale, optymalizujące biznes i dostosowane do wymagań rynku i potrzeb. Realizujemy projekty dla firm polskich i zagranicznych z różnych sektorów gospodarki.

W zeszłym roku stworzyliśmy Digital Dexterity Labs, gdzie dzięki webinariom z partnerami dzielimy się wiedzą na temat cyfrowego miejsca pracy – digitaldexteritylabs.com