MDS Systems Sp. z o.o. 383 wyświetleń

Obserwuj

Liczba dodanych ofert pracy przez MDS Systems Sp. z o.o.: 2

MDS Systems Sp. z o.o.

O nas

MDS Systems Sp. z o.o. jest firmą usługowo-produkcyjną świadczącą usługi w zakresie projektowania i produkcji konstrukcji mechanicznych z sektora automatyki przemysłowej.

Podstawową gałęzią naszej działalności jest optymalizacja, mechanizacja i automatyzacja procesów spawania oraz zgrzewania metali. Wieloletnie doświadczenie, a także wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska wykorzystująca najnowsze technologie i narzędzia umożliwia nam dostarczanie kompleksowych usług i rozwiązań na najwyższym światowym poziomie w tym obszarze.

Kolejną ze specjalności naszej firmy jest projektowanie i budowa maszyn prototypowych dla szerokiego wachlarza branż. Wszystkie produkty MDS Systems są zaprojektowana zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta oraz powstają w oparciu o otrzymaną specyfikację.

Działalność naszej firmy bazuje na bogatym doświadczeniu, wiedzy naszych pracowników oraz ciągłemu doskonaleniu. Zarówno nasze know–how w obszarze automatyki przemysłowej, jak i doświadczenie w różnego typu projektach zapewnia realizację zakontraktowanych prac projektowych i wykonawczo-montażowych na najwyższym poziomie.